Welkom nieuwe leerlingen!

Welkom nieuwe leerlingen!

Vandaag zijn jullie officieel ingeschreven bij Sancta!

Wij zijn heel blij dat wij alle leerlingen die voor Sancta hebben gekozen ook hebben kunnen plaatsen.

 

Wij verheugen ons op jullie komst.

Binnenkort ontvang je een uitnodiging voor woensdagmiddag 7 juni. Dan maak je kennis met je nieuwe klas en mentor.

 

Tot snel, Claasje Quadekker

Rector

Persbericht  AANMELDING EN INSCHRIJVING BRUGKLAS VO SCHOOLJAAR 2017-2018

 

Brugklas Havo / VWO

Omar el Abouti, Maissa Aouragh, Bo Böhmer, Laurens Bakker, Sepp Baneman, Suhed Bekdur, Matthijs Beunk, Amelie van Bijnen, Nisa Boekelaar, Suzanne Boer, Olivier Bonnema, Cassie Bos, Anna Bot, Tom van Breemen, Kaia Brethouwer, Puck ten Brinke, Iris van Bruggen, Jake van den Busken, Efe Canbaz, Liera Chen, Esra  Ciblak, Nynke van Dam, Roos den Dekker, Berkay Erbas, Dora Eskes, Tim Fokke, Abdullah Gülten , Safine Gast, Tim Van Geene, Florian de Groot, Anouk de Groot, Mirthe Hagens, Lelie Haloob, Sebastiaan Hansink, Baran Harizanov, Merit van der Heiden, Jil Hekstra, Sven Heusdens, Pepijn Hilbrandie, Ramin Hoseini, Daantje  Hulshof, Fennaty Jagernath, Wolf Jaspers, Lili Jiang, Josefien de Jong, Öndy  Kaba, Merle Kal, Pien van Kampen, Berra Karakas, Kaan Karatas, Quirijn Keij, Valérie Kets, Duco Keuning, Asrin Kilinc, Hidde Kingma, Pip Kleuver, Julius Kolle, Morgan Koning, Ella van Koningsbruggen, Rogier Koppenol, Elvan Koycu, Felice van Leeuwen, Arthur Leffelaar, Fien van Lonkhuijzen, Emilie van der Loo, Thijs Loos, Renée Luik, Joep Matzinger, Liz van der Meet, Jesper van Mieghem, Danilo  Milojkovic, Julius Nederkoorn, Fiona Neijzen, Amber Nicolai, Mick Noordeloos, Tess Van Oort, Myrthe Oud, Sariye Ozturk, Senna Passchier, Arsham Pezhouman, Hugo Ponsioen, Wouter Porton, Wail Redouni, Minne Reitsma, Ibtissam Ridouani, Thymo Riel, Loiss Rijs, Stef Roskam, Raaf van Rossum, Julie Rutgers van Rozenburg, Zoet Scheepens, Fred Schouwenaar, Sophie Sluijmer, Emmely Smit, Noor Snel, Charlotte Soetbrood Piccardt, Sena Sokutlu, Naomi Suecko, Tibor Tamboer, Job Temminck Tuinstra, Talha Uzer, Massimo van der Vecht, Rijk van der Velde, Thijmen van Veldhuizen, Tijmen Verweij, Daan Vijge, Beer Vijn, Linde de Vries, Julius de Vries, Jeppe Vriethoff, Elwine Zeldenthuis, Claire Zuurbier, Luna van Zweden.

 

Brugklas Atheneum

Khalil Aouragh, Ybo Bast, Frederique van den Berg, Annabel Bleekemolen, Emma Blokker, Sieb Boogaard, Amira Boujnan, Tymo Bouman, Julius Braacx, Robbie de Breuk, Julia de Bruijn, Senne de Bruijn, Philine Cancian, Paloma Choubassi, Faye de Marez Oyens, Emma Deen, Sieb Dijkstra, Floortje Doorenbosch, Lee Engelkes, Sanne van Gool, Max de Heer, Sem Hengstmangers, Sophie Herkemij , Kai Hofma , David Van Houtem, Ties Huizinga, Isaak  Hylarides, Roos Jaegers, Mitra Karimi , Nina Keller, Job van Kessel, Guus Kock, Jurre Koning, Ties Koomen, Carmen Krukkert, Eline de Laat, Jasper Lammerse, Willem de Lange, Thomas van Leeuwen, Atom Levison, Kéan  Lin, Tim Lucas, Luka Meijer, Joris Metz, Luuk Nagelmaeker, Lara Onur, Thijmen Peek, Wieger Poolman, Tristan Puts, Quinty van Riemsdijk, Maxime Roseleur, Lis Rustman, Ivo Schouten, Josephine Steenaert, Livia van Stekelenburg, Maud Stranger, Kaan Uslu, Linde van Velzen, Gijs Venlet, Sam Vielvoye, Leonoor de Vreugd, Thijn van Vuren, Pien van der Weg, Berend de Win, Celine Wu, Frédérique Zuketto.

 

Brugklas Gymnasium

Nurhon Ahmedova, Aya el Bakkali el Kassimi, Josephine van den Berg, Mahshid  Chowdhury, Bridget van Dienst, Rwan ELarabi, Jens Groen, Dalia Kadda, Hellal  Khadjazadah, Thijs Lemmers, Coen de Nooijer, Floor van Oeveren, Berenice van der Pol, Maud Stranger, Noa Scherer, Iris Sterke, Lieke Teekens ,Berber Timmerman, Bente Veenstra, Dara Vos, Max Weijts.